| LauR95 a întrebat:

Care este cel mai TARE metin2 care lati jucat?

3 răspunsuri:
| ralucutza94 a răspuns:

Asta mi se pare cel mai bun metin Il Gasesti chiar aici: http://downloadjoc.com/metin-2

| LauR95 explică:

Ai dreptate era foarte fain Metin2 Black Magic dar Acum cand am jucat eu acum 1 an jumate era foarte populat acum nu mai ee asa + ca face ox din cate stiu pe vara facea Miercurea la 22 dar acum face in week-end dar nu mai sunt asa multi plaieri + au introdus catacombele si au distrus Relatia cu bani acolo in 10 min ai facu 2kkk Deci!crying

| hiroshiomy32 a răspuns:

Mt2 black magic ala era foarte fain