| RK0 a întrebat:

Care este clasa voastra preferata din Team Fortress 2 si de ce?

Ps:Mie toate imi plachappy

4 răspunsuri:
| userul7200 a răspuns:

Spy-ul e foarte ok daca stii sa joci strategic cu el.

| RK0 explică:

Rafael,este fain spy dar unii isi dau seama repede care i spy inamic de la el din echipa.

| Eiccjsjdijcdj a răspuns:

Mie in TF2 imi place cel mai mult Pyro-ul pentru ca ....FOC! XD E interesant faptul ca poti sa faci Spy Check si imi plac itemele de Pyro (de exemplu Baloonicorn si Sharpened Volcano Fragment)

Dar imi place sa joc si Medic pentru ca dai viata la cei din echipa.Medic+Heavy=AWESOME

| mirea25 a răspuns:

La fel și mie.