| bike a întrebat:

Care este diferenta dintre L. A. Noire si L. A. Noire complete edition?

2 răspunsuri:
| Wehrmacht a răspuns:

Sunt jocuri de 2 tipuri-demo
-full game/complete edition

De obicei, daca e varianta demo nu e nici 20% din joc acolo.
Varianta full edition e tot jocul.Dar daca nu scrie complete edition nu inseamna neaparat ca nu este complet.De obicei la jocurile demo se pune mereu demo dupa numele jocului.

| vali1985 a răspuns:

In L.a Noire complete edition primesti mai multe lucruri, iar in L.A Noire este doar jocul.Bafta! Funda please!