| andrei9530 a întrebat:

Care este jucul sau jocurile momentului care sunt cele mai solicitante pentru pc?(jocuri care au aparut si care vor aparea)

Răspuns Câştigător
| 2BeCristi a răspuns:

Watch Dogs, Tomb Raider, NFS Rivals, Assasin's Creed Black Flag, Wolfenstein: The New Order au cele mai mari cerinte

3 răspunsuri:
| andrei9530 explică:

Eu ma refer la cel mai solicitant joc din punct de vedere hardware, cu cele mai mari cerinte de system!

| Marian121996 a răspuns:

De exemplu:Wolfeinstein,Assassin's Creed I, II, III,IV si derivate(Revelation,etc.),Call Of Duty I, II, III, IV, V, etc.
Daca vrei jocuri cauta pe Ubisoft.com gasesti acolo mai multe.