| Al3xbC a întrebat:

Care GTA v-a placut mai mult? si aici nu ma refer la grafica ci la harta, storyline si personaje.

Răspuns Câştigător
| anonimguy3 a răspuns:

Chiar daca mi-a placut aproape tot in GTA V, pentru mine cele mai bune raman GTA SA si GTA Vice City. Cu jocurile astea am copilarit si cu inca cateva, dar cu astea am pierdut cel mai mult timp mai ales cu GTA SA.

5 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Niciunul! E un joc de rahat... big grin
Da, da, stiu ca e foarte popular dar pentru mine si multi altii tot un joc de rahat ramane! big grin

| RainmakerX a răspuns:

Hey!

Mie nu mi-a placut decat Gta Sa. Pur si simplu m-a captivat. Am stat extrem de mult ca sa termin toate misiunile.
Imi placea sa fiu vanator de mituri, Mythbuster *easter eggs s.a.m.d.*

Sunt multe locuri faine. Harta, Blue Hell este cea mai faina zona in care poti intra in Gta Sa.
Cursele din San Fiero, mafia din San Venturas si luptele intre Groove si Ballas m-au facut sa joc atat de mult Gta Sa.
Mi-a placut extrem de mult la momentul respectiv. M-am lasat doar cand m-am apucat de Skyrim.

Personaje? Woozie man. "Samuraiul" ala e orb si tot lupta.
Storyline-ul e genial.
Mi-a placut in intregime. *Tot in afara de misiunile lui Zero.* Am avut si cate 50 de fail-uri la misiunile lui dar tot nu am renuntat. Am jucat si l-am terminat.

Bafta!

| SergiuBoss11 a răspuns:

Pot zice astia orice, dar gta 5 e cu mult peste oricare alt joc

| Gonrax a răspuns:

GTA SA, apoi GTA V, apoi IV, Vice City, III.

| MasterGamer1995 a răspuns:

Cand a aparut GTA SA Nu m-am putit opri pana cand l-am jucat a 56 oara mi-am dat seama ca faci aceleasi misiuni sub alta poveste storylineul a fost genial dar
GTA V are o poveste dramatica amuzanta si "umor de adult" chiar era sa plang cand trevor s-a despartit de Patricia :3
Hope u like my answer!