| adrian50 a întrebat:

Care imi da un hack de money la lady popular? Dau fundita celui/cea care are cel mai bun hack de money.

1 răspuns:
| RândunelPisică a răspuns:

Mai intai da-mi fundita. apoi da ca imi dai ti-l trimit prin mesaj hack la orice money. hack al meu este de bani si sa fii mai puternic... nu intelegi tu dar este grozav. ti-l timit prin mesaj si a doua zi o sa vezi tu ca o sa il ai pe calculator si nu da nicio dauna. da-mi fundita aia o data laughing am glumit dar totusi da-mi-o