| CastiCuMicrofon a întrebat:

Care imi zice si mie un joc ca Metin2, ma refer ca skillurile sa le poti evoluat cum faci M/G/P cu carti sau pietre, la felul de a ataca (adica sa iau mai multi monstri cu sabia, ca skilluri AoE au mai toate jocurile) si la upgrade (ar fi foarte bine daca ar fi) daca esueaza, sa ramana acelasi+ (sa nu dea inapoi sau sa dispara obiectul)
Stiu ca la Talisman online daca iti esueaza nu se inampla nimic cu itemele. Am incercat sa joc C9 si Vindictus, care mi-au placut ca puteai sa ataci multi monstri, dar nu imi place ca is doar dungeonuri.

Funda!

1 răspuns:
| eugen222 a răspuns:

Wow cauta pe google. FUnda?