| FlorinSalamNr1 a întrebat:

Care joc din seria Batman arkham mi-ar merge pe urmatoarea configuratie? :
4 Gb RAM
Nvidia Geforce 820m de 1 GB
Intel i5 1,7ghz (up to 2, 7 ghz with turbo boost with 4 cpu)
HDD 1 TB

7 răspunsuri:
| AjMER a răspuns:

Poti sa accesezi google si cauti can you run it, este un site in care poti vedea daca iti merge un joc si la ce fel de configuratie

| FlorinSalamNr1 explică (pentru AjMER):

Nu am incredere in cerintele de pe net, am rulat niste jocuri pe care nu ar fi trebuit sa le por rula deloc, iar la altele aveam cerinte pentru a le rula pe high si ele pe low mergeau prost

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Primul si al 2 cu chiu cu vai. placa video e de rahat.

| FlorinSalamNr1 explică (pentru anonim_4396):

Cu placa asta video joc gta 5 pe low cu 60 fps constant

| anonim_4396 a răspuns (pentru FlorinSalamNr1):

Ce rezolutie?

| FlorinSalamNr1 explică (pentru anonim_4396):

1366x768

| anonim_4396 a răspuns (pentru FlorinSalamNr1):

Ciudat. am jucat la cineva arkham city cu toate pe medium si nu imi placea deloc. ala avea cam aceeasi placa video, doar ca avea 2 gb in loc de 1 si un i5 dual core, 5200 u sau ceva de genul. cine stie.