| MonkeyBoy a întrebat:

Care joc e mai bun? De ce? Funda!

-4 Story
-League Of Legend (L.O.L)
-Minecraft
-W.O.W (World Of Warcraft)
-FIFA 13

Răspuns Câştigător
| Alex1997fun a răspuns:

Eu chiar nu-ti inteleg aceasta intrebare...De ce ai pune WOW si FIFA 13 intr-un top cu Minecraft, 4story(joaca cineva acest joc?laughing) si league of legends(mi se pare ok).

Top 6:
1.Fifa 13(deoarece la acest joc nu te poti plictisi niciodata, oricand poate sa-ti vina ceva nou in minte
2. Minecraft(foarte funny)
3.W.O.W
4.League Of Legends
5.Mario(pentru ca merita mai mult decat 4story)
6. 4story(nu merita sa-l adaug)

Sper ca te-am ajutat

6 răspunsuri:
| Dragonel a răspuns:

Mie sincer cel mai mult imi place minecraft. Dupa ar fi Fifa13. Apoi WOW, LOL SI ULTIMUL 4STORY

| gheorghitaa a răspuns:

Eu am jucat ceva timp 4story deci ti`l recomand.Si minecraft`ul este un joc foarte atragator. restul imi plac.

| gheorghitaa a răspuns:

Am jucat 4story si ti`l recomand. la fel si minecraft..cat despre restul nu imi plac.

| gheorghitaa a răspuns:

Restul nu imi plac*

| RoQuest a răspuns:

In primul rand @numaiminciuni (sa stii ca LOL e mai complicat ca wow pentru ca are tactici si munca in echipa deci nu zii prostii) @MonkeyBoy (4story e pentru plictiseala) (si restul faine deci LoL e cel mai fain merita sa te apuci) funda?

| Numaiminciuni a răspuns:

Dupa mine W.O.W deoarece cred ca este cel mai complex joc online dupa mine are de toate spre deosebire de celelalte jocuri dar a nu se juca in exces ca provoaca dependentawinking