| BoGdAn_5789 a întrebat:

Care placa video este mai buna `sapphire AMD Radeon` sau `nVidia GeForce`?
Ce mai bun raspuns primeste funda!

Răspuns Câştigător
| Bobytza97 a răspuns:

Te sfaatuiesc sa iti iei nVidia GeForce parerea mea ca ma pricep destul de bine la PC.

2 răspunsuri:
| manolo a răspuns:

NVidia GeForce. Sunt multe jocuri care sunt făcute sa funcţioneze bine pe plăcile nVidia GeForce. Eu nu am nVidia şi ca să joc railworks de exemplu a trebuit să instalez softuri adiţionale ca să pot juca. Asta e părerea mea. Baftă!

| Amaterasu a răspuns:

NVidia GeoForce este cea mai buna...Chiar acum ma jucam BattleField 3 (un joc nou) si merge perfect!