| funkiana a întrebat:

Care stie coduri la sims.

Răspuns Câştigător
| Reiikó a răspuns:

Ctrl+ shift + c la codurile urmatoare:

Motherlode - pentru bani.
Help - toate codurile.
Unlockcareerrewards -sa deblochezi premiile de la servicii.
Maxmotives - ca sa nu mai trebuiasa sa doarma, sa mearga la baie, sa manance.
aging x unde x este on sau off - Simsii nu imbatranesc.
exit- inchizi consola
StretchSkeleton - modifici talia simsilor.
f- Modul full screen
familyfunds numele de familie al familiei xxxx- iti da orice suma de bani vrei pentru orice familie de simsi.
W - modul window
nosound- dezactivezi sunetul
intProp maxNumOfVisitingSims 8- inviti mai multa lume la petreceri.
deleteAllCharacters - stergi toti simsii din unghiul camerei vecinilor.
Cam atat stiu! Funda?

1 răspuns:
| RaluBendis a răspuns:

Eu am sims 3 si stiu codurile:pentru bani: motherloade(da 50.000 de simoleons parca).Si testingcheatsenabled true(poti sa-l faci sa nu-i mai fie foame somn bla bla bla chestii din astea)si trebuie sa apesi pe linia aia verde de la ''hungry'' de exemplu, si sa tii apasat pana o dai la maxim.Pe urma nu-i mai este foame. Poti sa faci la fel si cu relatiile dintre ceilalti si mai erau.Dar imi aduc aminte numai cands joc.In rest vezi ca poti sa gasesti mai multe coduri pe google:sims 3 cheats code si iti aparebig grinSper sa te ajutehappy