| ThinkDifferent a întrebat:

Care stie de ce nu imi merge minecraftul? il deschid, dau enter game (si cu si fara force update) dar se inchide fereastra... ce pot sa fac plz. am windows xp.

5 răspunsuri:
| R3DAOT a răspuns:

Poate fin din java sau de la calculator... pana acum ti-a mai mers?

| ThinkDifferent explică:

Dati-mi un link cu versiunea noua la java

| JustOneLife a răspuns:

Ca tot ai adus vorba de Minecraft, da-mi add la need.rules pe mess te rooog

| iMwrr a răspuns:

Frateeelaughing deci cred, mai mult ca sigur ca ". minecraft" l-ai pus pe desktop.Trebuia sa intri in start>run>scrii "%appdata%, dupa ce ai dat ok copiezi tot folderul ". minecraft"acolo si ca sa-ti fie mai usor sa intri pe mc faci un shortcut pe desktopwinking

| MateiNorrisNemes a răspuns:

Ai nevoie de versiunea noua Java sau problema este sistemul. De exemplu Windows XP sau calculatoru tau n-are suficient spatiu de procesare ori calculatorul tau e o gama veche nu unul nou ca HP Windows 8.