| Doana_Danielconstantin_1999 a întrebat:

Care știe jocuri pe browser gen Grepolis vreau sa ma apuc de unul. Dacă aveți sugestii aștept. Dau fundă celui care îmi sugerează mai multe jocuri

Răspuns Câştigător
| CosminFlo a răspuns:

Dark Orbit (preferatul meu), Urban Rivals, Epic Duel, Zoo Mumba, Sherwood Dungeon, Sacred Seasons 2, Webkinz (pentru copii mai mult), era odata Farmerama dar numai stiu daca mai e, Realm of the Mad God, Roblox( inca unul din preferatele mele), parca mai era si SeaFight (dar nu mai sunt sigur) si Urban Rivals (un joc cu carti mai vechi, nici de el nu mai sunt sigur daca mai e). Cam atat stiu.