| Anonimus247 a întrebat:

Care stie sa faca un server de Metin2 pe ip si o pagina de register pentru el va rog add mess : edwardboss143@yahoo.com

1 răspuns:
| Mihail2020 a răspuns:

Salut!
Nimeni nu o sa te ajute.
Si in primul rand chiar daca te ajuta cei care te ajuta ei ce au te castigat nimic (Stai ca iti ofer GA, GM, SGM) nu ne pasa la nimeni daca tu oferi chiar si grad in staff ca ajungem nicaieri.
In ziua de azi totul se plateste daca vrei sa obtii ceva, 80-95% trebuie sa platesti ceva iar tu te alegi cu acel ceva.
Scurt clar si la obiect.