| AndyNarutoShinobi a întrebat:

Care stie un metin server GM no hamachi! plz! dau funda la cel ce da metinu ce-mi va merge!

2 răspunsuri:
| Oproo a răspuns:

Nu mai is demult delea! mai bine iti facu tu un server nu mai face nimeni gm-mode... pentru ca se umple in 4-5 ore! si se face un lag din cauza mobilor chemati de playeri... mai bine te apuci de EmpireMT2 are multe arme noi! sau Adventure metin2 gasesti la arme de te speri laughing ~~~~~~~~~funda?~~~~~~~~
ps: daca-ti faci sv ia comenzile mele de pe youtube "Comenzi gm by Opro"

| ASASINIS a răspuns:

Ce zici de hammer ca mie imi place!