| ForceStyle a întrebat:

Care stie un metin2 fain cu rate destul de maricele, fara modati, ca sa fi tare nu trebuie neaparat sa donezi, sa fie otelele la shop, si sa fie hostat.

3 răspunsuri:
| ExPeRyMeNt a răspuns:

Metin2hostyle lv maxim 250 otel la magazin arme multe batalie si e mult de evoluat daca faci 110 in 2 ore si faci de la 110 bani in 3 min 300kk in mapa de bani de 90 si cresti de la lv 60 in v4 si cresti imdtwinking bafta.

| BayatStylat a răspuns:

Metin 2 epical este exact ce vrei tu. Daca vrei mai multe detalii iti spun cv ce m-a impresionat este faptul ca la posedate ca si la ro iese un fum si niste bule itm sunt +9 bani se strang si se fac repede e super tare succes!

| ForceStyle explică:

Hoststyle e virusat... si epical e de rahatwinking.