| DzEk0 a întrebat:

Care stie un switch bot pentru metin2 (Private ma refer)

Care da link

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu.http://padmak.de/
Nu te lasa influentat de limba de pe site, clientul e in engleza :D. Acolo ai toate versiunile pentru swtich bot. :D Funda;;)? Daca nu sti sa-l downloadezi sau sa-l foloseti add: biclea_andrei

| UserTPU15 a răspuns (pentru anonim_4396):

M`ai ajutat si pe mine cu asta, mersi

| razvan2500 a răspuns (pentru anonim_4396):

Mane ti-am dat add ma cheama razvanboyr p Mess sper sa ma ajuti si p mine MS anticipathappy

| 11silviu11 a răspuns (pentru anonim_4396):

Baga-ma in lista de mess eu is buzan.silviu si silviu.boss60. Mi-am facut mai multe id-uri credeam ca dai accept da tu.

| DzEk0 explică (pentru 11silviu11):

Skype aistraight face?

| 11silviu11 a răspuns (pentru DzEk0):

Nu mai am ca l-am sters... daca vrei baga-ma la mess pe silviu.boss60...

32 răspunsuri:
| TheLoneWolf a răspuns:

Ma DzEk0 ai 98 pe sagitta si cauti hackuri sad sau nu esti u?

| KindduOullie a răspuns:

Switch bot-sample

| ToxicMind1 a răspuns:

Http://www.speedyshare.com/AgKjh/AngelMetin2Bot.rar

Ultimul update aparut la angelbot facut de cei de la elitepvpers.
Mai nou tradehack merge pe majoritate privatelor cu clientul nou v3.
Dmg hack merge pe private si oficiale.
Tradehack nu merge pe oficiale.
Are de toate fishbot lvl bot drop hack teleport etc.

Nu are hack de yang nu exista asa ceva sau sa iti dea gm sau mai stiu eu ce porcarie viseaza unii.

| RobyCIP a răspuns:

Http://www.fileshare.ro/e31734532

FishBot,FarmBot,TradeHack[doar private],LureHack,TeleportHack[doar private], SpamBot, SwitchBot.

| DzEk0 explică (pentru RobyCIP):

TradeHack=Key logger.

| Orlando_Sandu_1976 a răspuns:

Http://www.fileshare.ro/e30149446 Este facut de banjo pentru ro are de toate. Ceea ce il face special este ca pe private functioneaza si 3x dmg si trade hack. Sper ca te-am ajutat.

| smekeru200 a răspuns:

Super functioneaza!

| andrew02 a răspuns:

Cum descarc de pe http://padmak.de/ switchbot-ul?

| Jackandrei a răspuns:

Raspuns anonim m-ai ajutat enorm de mult chiar merge

| Andrei_Robert_1996 a răspuns:

Sa-l caut un switchbot raspundeti-mi caut la nebunie

| AnDr3y31 a răspuns:

Am eu in toate limbele da merge la topate metinele private da sa naibe hack shield da add contul meu de yahoo messenger Andrei. dascal2011@yahoo.com

| razvan2500 a răspuns:

Andrei biclea ti-am dat add sa ma ajuti si p mine mersi mult big grin

| Cr7RealMadrid a răspuns:

Care stie un swichtbot fara virusi pentru metin2(Private)

| Tequillaa a răspuns:

Poti sa ma ajuti si pe mine sa Downloadez Switch-Bot By Padmak? Nu ma descurc add tequilla_lov3r@yahoo.com Daca vr )

| Cxm_Cosmin_1995 a răspuns:

Cine imi izice si mie un metin cu ratele 1000

| DzEk0 explică (pentru Cxm_Cosmin_1995):

Metin2Rh - PvP Clasic
Metin2 Tenerife

| Ionut_Alin_1995 a răspuns:

Ba care imi zice si mie un hack de metin 2 ro fratilor da sa mearga va rog dau funda