| Analy a întrebat:

Care sunt cele mai misto jocuri pe care le poate juca o fata?

Răspuns Câştigător
| MARIA_3757 a răspuns:

Sims,lady popular9incearca sims 3 cea mai noua versine a jocului e super tare.Un Cd original costa in jur de 300lei

1 răspuns:
| Bakerash a răspuns:

Buna! Stii cum vine intrebarea asta? Ce mas juca daca as fi fata laughing Poi cel mai tare joc pentru fete (cand spun joc nu ma refer la miniclipuri) este sims-ul excelent joc daca vrei add bakerash_bk sa iti dau sa il descarci