| 3NGL3ZUL a întrebat:

Care sunt cele mai tari servere private de metin2? Sa fie deschise sa aiba bonusuri bunicele si mai ales sa fie in engleza sau in romana imi ziceti?

Răspuns Câştigător
| Vogelspinne a răspuns:

Frz Metin2
http://frzmetin2ro.servegame.com
Succes!

79 răspunsuri:
| Diawolw a răspuns:

Metin2 Mondial e vraza!
Este cel mai praf sv din lume!
Si copile incerca so tu alte jocuri
Nu doar metin2!
Ca nu doar el exista!

| bosu321sefu a răspuns:

Dinamikmt2
este super tare
situl de inregistrare este
http://www.dinamik.ro/metin/index.php?section=download
iar site-ul de descarcare este
http://www.dinamik.ro/metin/index.php?section=download

| Alfie_6164 a răspuns:

Ore ai alege sa nu incerci mondial mt2 pentru ca an fiecare an dupa ce se umple servarul baneaza toti romani sa faca loc francezilor ...eh urat din partea lor!

| DevoratorDeMetin2 a răspuns:

Incearca:lightMT2/metin2GX/empireMT2/funmt2-toate is private si iti zic ce cel mai bun pentru mine e mt2GX...bafta

| cristinelboss a răspuns:

Hammer mt2 e cel mai bestial mt2 iti deai de la inceput otel +9 lvl 93 la inceput 1kkk la inceput otravite in magazin

| K3Nt_8673 a răspuns:

Eu recomand
htp://www.valmondial.fr incearcal e super;)

| NYLAMN a răspuns:

Mt 2 gx e un server tampit da daca vrei iti dau cont de 69 magnetica+7 otel +8 pv 6000 id yorkscosmy; pass cosminel87

| BbuROYAL a răspuns:

Eu iti recomand metin2 adventure e cel mai tari si in doar 2 zile te poti face 100 da eu iti recomand server Zeus e cel mai bun! Bafta(((:

| CM7YRE a răspuns:

Http://www.advance2metin.com/ E un server foarte bun.

| xXcostiXx a răspuns:

Mt2 apollo cel mai tare server privat de metin

| FlashGun a răspuns:

Cel mai fain metin emondialmt2 dar acum nu merge asa ca ramas e metin 2 gx iar din cele mai naspa metinuri e ro speed + metin 2 ro+ metin 2 blod fire+metin 2 tim+metin 2 fun

| Smekerul_7749 a răspuns:

HammerMt2 intra 30k pv str+1000...etce svr tare numai ca da errare de la lag si iti propun sa-ti faci cont pe regatul galben pentru sa pe celelalte sung laguri. Funda?

| royaldestroy a răspuns:

Lol ba cum frate sa uiti de Metin2Hammer? Cel mai smecher sv! sigur are 1-2 virusi dar pe.l.m vrei sa te joci metin smecher? ia-l pe'asta me.acidulat@yahoo.com daca vr informatii!

| liviunog23 a răspuns:

Jucati ma si voi alte jocuri nu numai metin 2 la vreme numa joku ala exista ce naiba

| Dungan_Andrei_1994 a răspuns:

Metin2 Crytek. Adresa este crytekmt2.com

| clauyonutz a răspuns (pentru Metin2ProfesionalDark):

Nu e boon,winking

| gigi4000 a răspuns:

Metin2 galaxy din otel iese rubin si din batalie iese rinata

| alisa9875 a răspuns:

Http://www.metin2academy.ro/ poti incerca aici au o gramada de servere si baietii chiar se implica