| Lucian_4316 a întrebat:

Care sunt jocurile voastre favorite? Ma c-am plictisesc. Nu prea am ce sa joc.Am jucat GTA San Andreas, FIFA de la 2007 pana la 2011 am jucat tot.Astept raspunsurile voastre.

Răspuns Câştigător
| alexaly a răspuns:

Buna!
Ai putea incerca :

Metin2
IMVU
Crisys3
Age Of Empires
Empires Eart
World of Worcraft
Mai multe GTA-uri
Doom3
Wrestling2011
Pes2011

si cam atat... Funda pls?

2 răspunsuri:
| Kraxy a răspuns:

Buna!
Eu joc Metin2, WoW(World of Warcraft) Cataclysm, Fifa 11, WWE RAW Ultimate impact 2008... Mai multe.
Sper ca te-am ajutat.
O zi buna!

| DanutzDanutz a răspuns:

Sall! eu ma joc devil may cry 3, delta force, need for speed warcraft, gta 4, mafia1, mafia 2, assasin creed, smack down vs wwe raw 2011, max payne2, spiderman web of shadow, tony hawk 4, star wars undleadsheld, fifa 2008, sims 2, sims 3, sims4, worms 4 mayhem, medal of honor, zoo paradise, burnout paradise ultimate box.