| lucybzz a întrebat:

Care sunte-ti jucatori de cs1.6 faceti o vizita pe serverul BEST.LAN-MANIA.COM. as vrea sa il fac mai cunoscut
este de o luna jumatate deschis.
dati-va cu parerea [Cautam admini mai experimentati ...detalii pe lan-mania.com/forum sectiunea BEST sau la id tnibest ]

1 răspuns:
| Tony91 a răspuns:

Salut lucy, scuze ca ma bag in topicu tau dar simt nevoia sa o fac.
Adminii tai de pe server sunt cam increzuti, gen maniak si multi alti.
In primul rand rezolva problema cu ei si poate fac si eu o cerere de admin. Iau ban in fiecare saptamana daca joc si pe forum nu posteaza dovezile...