| xDragosel007 a întrebat:

Cat a costat CS:GO-ul anul trecut( 2015 ) de Christmas sale?

4 răspunsuri:
| KIibrDM a răspuns:

Tinand cont ca pe atunci eram in Euro Tier 2 Jocul costa 5.49 Euro (pret full 10.99 Euro)
Dar Valve s-a gandit sa ne bage in Euro Tier 1, fiindca ei ne considera ca tara cu economia asemanatoare Germaniei, Frantei, etc. acuma costa 6.99 Euro (Pret full 13.99 Euro)

| xDragosel007 explică (pentru KIibrDM):

Multumesc pentru raspuns, apropo suntem foarte bogati, nu avem ce face cu banii!

| HaSClau a răspuns:

Intre 25-40 lei parca

| KawaiiKiller a răspuns:

5 euro