| TheGrayWolf21 a întrebat:

Cat costa pe luna wow cataclysm? Vreau sa ma apuc dar nu stiu cat costa.

2 răspunsuri:
| cRIT a răspuns:

Pai,Daca nu ai un cont de world of warcraft, trebuie sa-l incepi de la 0.Trebuie sa cumperi battlechest-ul care costa 60LEI apoi cumperi lich king-ul care costa 80Lei apoi cataclismul care costa 120 lei pana acum260lei de la battlechest o sa ai, gratuit, o luna de joc iar apoi trebuie sa platesti la 2 luni cate 100 lei cu cardul sau cumperi gamecard cu 120 din magazin.

| Andyᵗᵐ a răspuns:

Nu cred...Iei pur si simplu jocul anume wow cataclysm si te apuci de el care costa vreo 130 de lei. Poti juca pe servere private nu te prinde nimeni laughing