| iLovePizza51 a întrebat:

CAT DE REPEDE SE POATE! VA ROG AJUTOR! Buna TPU. Ati putea va rog sa-mi spuneti daca as putea rula GTA 4 pe PC-ul meu. PC-ul meu are urmatoarele:

-Procesor: AMD Athlon(tm) 64 X2 Dual Core Processor 4400+ 2.30 GHz

-RAM: 4, 00 GB

-System Type: 64-bit.

-Placa Video: ATI Radeon HD 4670 ( Microsoft Corporation WDDM 1.1) La care am :
-Shared Sysyem Memory: 1791 MB
-System Video Memory : 0
-Dedicated Video Memory : 1024 (total: 2815 MB)

Ce ziceti? Cum il ruleaza, sacadat, bine, spre foarte bine, foarte bine? Jocul e din 2008, daca vreti sa faceti o comparatie intre joc ( GTA 4 ) si PC-ul meu, scrieti la google : "gta 4 sys req " si da-ti la primul, stiti si voi. FUNDA!

4 răspunsuri:
| j1NNNx a răspuns:

40-60 fps depinde de grafici

| DuDDy24 a răspuns:

E un joc foooarte prost optimizat, dar presupun ca il poti rula pe mediu cu fps decent.
Ai grija sa instalezi ultimul patch disponibilwinking

| heldeN a răspuns:

Iti va merge ok, dar cu patch 1.0.7.0 instalat, pe medium

| sheamussheamus a răspuns:

O sa iti mearga bine poate chiar spre foarte bine. Ai si Memorie video dedicata care te ajuta foarte mult.
Deci in proportie de 70% o sa iti mearga sper foarte bine.
Sper ca te-am ajutat! Bafta!