| turcudenis99 a întrebat:

Cat e de puternic este samanul de la metin2?

4 răspunsuri:
| luc a răspuns:

Nu e prea tare dar e bun pentru ceilalti jucatori dooarece dai buff

| MichaelJosephJackson a răspuns:

Toate caracterele sunt puternice atata timp cat stii sa le faci si stii sa joci. Si Samanul este foarte puternic dupa parerea mea. Il prefer pe cel pe Heal ( Vindecare ) Asta doar daca joci pe un server privat. pentru ca e mai usor. Daca nu poti intra pe : http://topofgames.com/Metin2/ Aici ai o gramada. Succes la joc! Daca ai o nelamurire imi poti da un mesaj privat. Pentru mai multe detalii. Goodluck!

| MilkaFriend a răspuns:

Shamanul este bun pentru ca are buffuri(magii care protejeaza si ajuta )si cresti foarte repede pentru ca te cresc warriori in schimbul buffului.Are si magii de atac si da critical mare e destul de bun.

| Ade a răspuns:

Deci, samanul este destul de bun. Este mai slab ca altii. Odata ce ii creste levelul, atat si el e mai puternic. Daca esti saman poti da bufuri. Unii samani sunt pe leac altii pe zmeu.Dar pentru mai multe informatii cauta pe site. Si daca iti faci cont pe Taurus, ma cheama Alicia11.