| mirceapeiaaa a întrebat:

Cat ma costa transportul daca cumpar aceste 2 produse?
http://www.amazon.co.uk/gp/product/B00DD5U20M/ref=gno_ca rt_title_0? ie=UTF8&psc=1&smid=ABBG8QJ4C4M75
http://www.amazon.co.uk/gp/product/B00DCIZJEY/ref=gno_ca rt_title_1? ie=UTF8&psc=1&smid=A26JU9GFBVWLS3 FUNDA!

Răspuns Câştigător
10 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Amazonul nu face livrari in Romania.

| KodrutZ a răspuns (pentru express11):

Zi sa mori tu?
Mirciulica tata, nu cumva ai mai avut intrebari pe tema asta? Tot cam atita te costa ca data trecuta, vreo 6 lire/bucata. Vezi ca nu te costa nimic sa iti faci cont, sa le adaugi in cos si sa dai check out ca sa vezi cit te ajunge transportul si daca nu cumva vinzatorul nu trimite in Romania.

| express11 a răspuns (pentru KodrutZ):

Bah,acum m-am uitat, amazon.usa nu livra in europa.

| KodrutZ a răspuns (pentru express11):

Livreaza si aia, dar platesti taxe vamale... sau iti fac automat redirect la comanda catre Amazon Europa pe undeva...

| express11 a răspuns (pentru KodrutZ):

Da ai dreptate.sa-i i-a naiba.

| KodrutZ a răspuns (pentru express11):

Sa-i ia naiba pe ai nostri cu taxele lor, nu pe amazon...winking

| express11 a răspuns (pentru KodrutZ):

Daa,fii sigur, ca taxele sunt gramada, chiar ma uitam pe un forum cu amazon. oricum multumesc.

| KodrutZ a răspuns (pentru express11):

De regula se pot evita taxele daca vorbesti cu vinzatorul si te orientezi...

| mirceapeiaaa explică (pentru KodrutZ):

Vreau sa stiu cat e transportul fix -_-

| KodrutZ a răspuns (pentru mirceapeiaaa):

Omule, ti-am explicat, vrei sa iti desenez? Hai sa citez fix ce ziceam mai devreme tot la intrebarea asta, poate nu ai vazut raspunsul ala... "Vezi ca nu te costa nimic sa iti faci cont, sa le adaugi in cos si sa dai check out ca sa vezi cit te ajunge transportul si daca nu cumva vinzatorul nu trimite in Romania."