| Ejkoli a întrebat:

Cate cabluri trebuie sa am ca sa mearga ps3 la televizor normal fara intrare HD? Imi ajung doar cele trei care sunt una langa cealalta adica cele rosu, alb si galben care le are orice tv? Sau imi mai trebuie nu stiu ce adaptor?
Nu imi trebuie sa mearga HD da macar sa ma distreznu sa il cumpar si sa nu imi mearga la tv... Am televizoru' Firstline BF-56. Ma puteti ajuta va rog? Nu vreau sa fac vreo greseala!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai frate, am si eu ps3 si la mine ca sa il pun pe tv imi trebuiau 3 cabluri : 1. manetele 2. video 3. audio. Vezi daca merge