| EddyLotuPeper a întrebat:

Caut niste jocuri gen Mafia II dar sa nu fie mai mare decat mafia! Daca puneti jocurile, poate(daca vreti) puneti un link!
Aa, si era sa uit daca stiti cumva de unde descarc Need For Speed Most Wanted (normal) setup-ul lasati un link!
Apropo Dau Funda mare de tot!

3 răspunsuri:
| Silviu276 a răspuns:

Salut! Stiu un joc cu mafioti care se numeste Goodgame Gangster. Apropo jocul NFS Most Wanted l-am avut. Poti sa il iei pe un stic de la alt prieten. Eu nu am auzit ca se poate descarca si de pe internet. Succes!

| Silviu276 a răspuns:

Ai zis ca dai funda

| nikull a răspuns:

Salut eu joc http://www.mafia-2-ro.com este joc multiplayer poate iti place si tie acest joc.