| Nicolas3463 a întrebat:

Caut partener/parteneri pentru deschiderea unui server de counter-strike.Bineinteles,trebuie sa platim host-ul. Vreau sa il facem destul de popular, ca mai tarziu sa primim bani pe admine.Pe scurt,caut pe cineva pentru a deschide un server de cs cu scopul de a ne distra, dar si de a face bani.
Va rog sa scrieti doar cei care sunteti interesati, nu vreau raspunsuri gen "e greu" sau "las-o balta".

2 răspunsuri:
| secret95 a răspuns:

Daca-ti faci server un inceput il poti avea pe http://booter.ro o comunitate de cs, samp, metin, lol.

| Filip_Cristea_1990 a răspuns:

Eu happy