| JackAlMic a întrebat:

Caut scripter si cumpar gm pentru samp rpg....Platesc pana in 20euro pe gm si 5 euro pe luna la scripting... Urgent!

4 răspunsuri:
| dge18 a răspuns:

Asta-i intrebare?

| DKRAdrian a răspuns:

Add demianadrian@yahoo.com si discutam

| Alexutzu_Alexu_1975 a răspuns:

No fi atent eu am deschis 3 servere, dar nu le-am hostat dar daca te ocupi tu de hosting te ajut si GM super tare til dau pe 15 euro iar scripter nu ma ofer deoarece nu prea imi place sa scriptez pentru altii... eu iti dau GM gata facut cu! factiuni, bizuri, spawnuri, interioruri si cele mai tari! care doar ownerii pot sa faca asa ceva este 1. /createfirstcar
2. /createsecondcar
3. /createthirdcar
4. /createfourthcar
Si am si cele mai tari joburi pe GM!
Skypeul meu nu folosesc mess! Skype-ul este dialex_90 (Alexu Alexutzu) numele de skype si am o poza in albastru tot

| DJYULYANO a răspuns:

Am eu gamemoduri ma poti gasi la dj.yulyano18@yahoo.com