| Beffy a întrebat:

Caut server METIN2!

De ceva vreme tot caut server de metin2 si niciunul nu este cum as vrea eu... am jucat metin2original si metin2pt dar erau faine inainte acum originalul si-a batut joc de el nu mai e ce a fost, iar pentru nu mai exista.Ca sa trec la subiect caut un server metin2 sa s epotriveasca descrierii:

-Max lvl 99 sau 127, nu imi place sa aiba multe evolutii 2 sunt de ajuns, sa nu se faca max lvl in 2 zile, dar nici in 2 ani.
-sa nu fie cu modate sau mai ales sa nu se doneze pentru modate, pentru Gm care nu stie ce e aia e 15 15 15 2kpv... am intampinat asa ceva
-bonusurile mi-ar placea sa fie ca pe oficial
-sa aiba catacombele, camera de cristal si dt ( daca are 11 etaje si mai fain)
-sa nu fie la shopuri dga,otel,batalie, otravita si din astea, sa fie normale arme pana in lvl 30 si armurile pana la 48
-sa aiba inel teleportare,antiexp,vinuri,fara instante,roua sa o faca fiecare player in parte nu sa se ia deagata
-biolog activ, fara sarcini lvl 1, 2, 3,4...
-ss dropate la metin 45+ nu shop...
-sa fie armat,cufere ucenic,mounturi,costume, evenimente macar odata pe saptamana
-sa fie un server care va dura, nu care se va inchide in 2 zile
-si mai ales daca ar fi din dec 2012 sau ianuarie 2013 serverul deschis si mai fain

In mare cam asa ceva caut,se pare ca de gasit nu am avut sansa sa gasesc, astept parerile voastre. FUNDITA o dau celui ce m-a convins sa intru pe serverul postat de el, daca se va gasi vreun asa server...

1 răspuns:
| vali1616 a răspuns:

Antic Metin2