| InSTiNktt a întrebat:

Caut servere de cs noi sau vechi, care da admine, grad: owner/detinator : Tin redirecte zilnic, aduc lume pe server, fac ore, am experienta in cs, am activitate si pe forum si pe server ...si altele!

1 răspuns:
| Bosinceanu_Silviu_1993 a răspuns:

[Connect SpeCii.PsS-LiVe.Ro:28015].Sunt singurul "Detinator" (Cu acces la FTP si etc), te servesc cu grad mare si poti ajunge repede la maxim Co-Owner repede daca zici ca esti asa activ happy. Ma gasesti pe server.