| g0odJoOb a întrebat:

Caut si eu un metin pvp clasic on in 2012 in afara de 4 metin,vibe,si impact! PVP, clasic, nu pvp cu iteme noi! Caut un raspuns bun! Nu ma luati cu Hammer! Dau funda celui ce mi-a dat un metin care imi place!

3 răspunsuri:
| Rootkit a răspuns:

PVP Metin- GM mode! Cand il downloadezi sa nu dai pe mc.exe dai pe PVP METIN2.exe

| MihaiDxx a răspuns:

Eu as zice metin2 explosion dar pana la 99 poti sa iti iei iteme clasice dupa aceea iti iei altele cum ar fi :armuri(king1, 2,3),arme(solara etc.). Bafta