| gGrigore a întrebat:

Caut si eu un server de metin2...Nu conteaza ce gen:pvm,pvm-pvp,pvp.
Dar vreau sa fiu an staff, sa primesc gm/ga/vip/helper/etc.
Voi fi serios.
Dau si fundalaughing

1 răspuns:
| DragomirMihail2020 a răspuns:

Salut!
1 Poti sa fii un GM la GM Mode pe serverele:
Metin2Av
Metin2Selene

2 Nimeni nu iti da grad degeaba sau pe ochii frumosi.
Ori donezi si vei fii acceptat in staff ori sa vorbesti cu GA/Own ori sa faci o cerere ca vrei sa fii in staff sau faci playerii sa te respecte (sai ajuti pe playeri noi ii indrumi, raspunzi la intrebari playerilor).
Si ai respectul playerilor poti sa ai si grad de Helper/Moderator si dupa poate urci usor usor ca Vip/GM si asa mai departe.