| WhiskeyDrugs a întrebat:

Caut si eu un server de metin2 pe ip pvm-pvp, fara 6/7, gm prietenosi, fara moduri, cu peturi/insotitori, beta, lvl max 105, rate 1000, costume, etc...
Ownerul sa aiba nevoie de GM sau CM sau GA sau VIP.
Cel mai frumos !

4 răspunsuri:
| StoicaAndi a răspuns:

Metin2 Global
Metin2 Calliope.

| Overthelimit_Metin_2000 a răspuns:

Metin2anaconda.tk
http://metin2anaconda.tk
Cauta-ma pe Facebook pentru post
Metin Overthelimit.

| goku4960 a răspuns:

SonyMetin2:
•Cauți un server PVM-PVP lvl max 250, cu iteme/mape noi (originale, nu toate prostiile de sunt pe toate serverele)?
•Să te chinui să faci lvl și să Îți bonusezi itemele? (Să îti faci seturi)
•Să te duci la Farmat pentru itemele de upgrade?
•Vrei un metin unic? [ SonyMt2 ]
•Vrei să te distrezi alături de prieteni? (de dimineață până seara)
•Vrei să cresti și să devii cel mai bun?
•Vrei să te alături unei comunități bine dezvoltată? [De 4 ani ONLINE]
•Atunci SonyMt2 este soluția, te așteptăm pe server.
http://Www.sonymt2.ro

| WhiskeyDrugs explică:

Căuta gm sau cm vreunu?