| iullyan22 a întrebat:

Caut un joc asemanator cu rome total war care sa mearga pe un laptop 6720s, placa video intel mobile chipset 965, procesor intel celeron 1. 8 GH si 1 GB ram. Dau funda.

2 răspunsuri:
| CookieFace a răspuns:

Hei hei hei megaamice superprietene.imi pare pare foarte foarte bine sa iti spun ca un joc asemanator ca cel de sus este Napoleon total war (pamparampamaaaap)sa iti fie de folos laughing

| iullyan22 explică:

L-am avut, laptopu meu nu poate sa-l ruleze. Atceva mai stii? nu neaparat sa fie la fel cu rome total war sa fie numai de strategie.