| anonim_4396 a întrebat:

Caut un joc tare. Va rog macar cititi pana la capat!
Caut un joc care sa nu fie plictisitor de exemplu : la metin 2 private la 4story, farmerama, barn buddy.
Sper ca va-ti facut o parere despre ce jocuri imi plac mie, acum sa imi fac si eu o parere despre raspunsurile voastre. Mult succes!
Daca puteti sa imi da-ti si siteul de unde imi pot face cont sau de unde pot downloada.
Cel mai bun primeste funda, iar daca imi plac raspunsurile altcuiva o sa i dau o sansa sa primeasca funda la o alta intrebare + comentariu.
Imi cer scuze ca vam facut sa cititi atat.

Răspuns Câştigător
| alexx_7861 a răspuns:

Incearca farmerama sau metin 2 guabina\dinamik \Mondial \United
Doar cateva din cate stiu. Astept sa raspunda si alti ca ai pus intrebarea asta la 4 noapte dracu happy.

6 răspunsuri:
| AlexShadow26 a răspuns:

Ia-ti apb reloaded e supar tare e online gratis cu o super grafica e ceva in genu te pimbi prin orasi iei masini e police vs criminal macar uitate la un video sa vezi daca iti place

| hSh3ad a răspuns:

Aion
Dragon Nest
9Dragons
Sword
Runes of Magic
World of Warcraft
Fiesta OnLine
Loong:The Power OnLine

Si multe altele la : http://mmohuts.com/games/mmorpg

| DarkStarGW a răspuns:

Cs; minecraft

| MiCuLuTsA a răspuns:

Eu am inceput sa joc imvu e foarte bun jocul incearca nu o sa iti para rau si aici ai site-ul unde iti poti face cont dai la choose your free avatar si mai departe te descurci http://www.imvu.com/? fd pup cyus*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pe game.co.in iti faci cont (pe site) si joacate Pet Party
e dragut, mi-e imi place
fundita?

| Adryan_Boss_Ady_Smekeru_1997 a răspuns:

Saints row e tare dar ati trebuie un calculator foarte bun.