| alaska11 a întrebat:

Caut un metin privat classic ( lv max 99/105), fara 6/7, sa nu fie PVM( vreau rate mari sau sa fie chiar PVP )sa fie usor de jucat. Multumesc! Funda 100%!

Răspuns Câştigător
| Z3R0H0uR a răspuns:

Sv.4mt.ro! Ti'l recomand cu incredere, am jucat ceva timp pe el si m-am distrat! Mult noroc.

3 răspunsuri:
| alaska11 explică:

Multumesc tuturor! Dar raspunsul castigator il acord lui zerohour deoarece blade lv max 200 iar oasis rate doar 250%. Multumesc! Zerohour imi poti lasa un id mess?

| Afrojeak a răspuns:

Cred că un server care să se potrivească cerințelor tale este : http://metin2oasis.info/home/
Te așteptăm!

| NuFiLenes a răspuns:

Metin2 blade Fundita?:d