| delgadocool a întrebat:

Caut un metin2 cu toate amgiile la p in afara de mondialmt2 si sa cresti repede raspundeti rapid pls

1 răspuns:
| xDavidx a răspuns:

Salut prietene TPU! Cu asta cred ca te pot ajuta. MondialMt2 jucam si eu dar toti Romanii au primit ban asa ca m-am apucat de un Metin dragut chiar foarte frumos. Se numeste www.MoonMt2.de Rata de bani este 1000% si rata de ex 1000%. Ca sa faci Magiile "P" meri la mag general in al2 lea sau al 3 lea gaseste un triunghi Rosu al cumperi cu 250kk si dai click dreapta pe el si gata magiile P... Dacati place raspunsul FUNDA!