| Ionut_Maris_1993 a întrebat:

Caut un metin2 pvm hard classic. Ceva gen ro.Adica,sa te dea lv 1 cu o sabie de 51 +5 la mag sa fie arme armuri +0 sa fie rate cel mult 50% 200+ playeri.Cel mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| PrietenashXD a răspuns:

Apucate de mt2 vamos. Adica te da de la lv 1, primesti sabie, potiune, armura, ca si la ro. Te cresti mai usor, pescuiesti de la lv 90, poti sa iti iei pe gratis o cheie unde te teleportezi peste tot sa te cresti. E super fain. Funda!

1 răspuns:
| MyNameIsKLAUS a răspuns:

Metin2 oldTimes