| FireBlooD a întrebat:

Caut un metin2 Pvp-Pvm rate 1000 armele sa evolueze (Din otel king1, 2 etc.) Dau funda pentru cel mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| Dark13 a răspuns:

Http://energymetin2.com/ foarte tare lv 250 :d se evolueaza numa ca ii rate 500 dar cresti perfect o sa vezi tu da fix asa e din otel king 1 kin2 apoi iarmura din aia apoi tot asa pan la itm de 250

| FireBlooD explică (pentru Dark13):

O sa mai vad si daca nu gasesc ceva mai tare iti dau funda happy

| FireBlooD explică (pentru Dark13):

Aha

| Burov_Raul_1997 a răspuns (pentru FireBlooD):

Intrati pe cel mai tare server de metin, Metin2XPM serverul este PvM-PvP ratele sunt 1000% GM prietenosi eventuri Zilnice Ox HiDe PvP PvM regat albastru http://www.metin2xpm.eu/

16 răspunsuri:
| Ciorba232232 a răspuns:

Metin2Mage

| Galan_Alexandru_1993 a răspuns:

Incearca metin2 ezy sau metin2 dppt au rate x1000 se evoleaza la otel {king 1, king2} si la batalie triton +6

| BloodIonutz a răspuns:

Incearca metin2 gm mode lv 127 din prima e full pvp

| FireBlooD explică:

Va rog ajutativa sunt cam disperat laughing

| Petrica_Vladimir_1999 a răspuns:

EarthMt2 Hyperion. Are rate 900% la experienta, 1000% la yang, 1000% la itm

| gaby3d a răspuns:

Incearca metin2 YnK este super tare ai direct otel+9 accesorii etc.Se creste repede. Te astept si daca dai funda te si ajut

| aaasasasa a răspuns:

Metin2 steel cauta pe google funda plzzbig grin

| gaby3d a răspuns (pentru aaasasasa):

Metin2 steel e plin de modati deci e looooool tongue

| Groza_Gabriel_1994 a răspuns:

SonyMt2 este farte fain fiindca nu numai are rate 1000, ci si fiindca are multe itm faine si armurile, armele, itemele sunt panala lv 250

| bogdanbarbu a răspuns (pentru Groza_Gabriel_1994):

Rate 500% vrei sa spui.

| Petrovici_Francisc_1976 a răspuns:

Metin2 energy

| PufuuletexD a răspuns:

Revival Metin2 big grin :X, Rate 800X, cateodata 1000 smug Frumos.winking lv max 250 big grin Funda Te rog. sad