| Razvan199996 a întrebat:

Caut un metin2 PvP-PvM romanesc, sa cresti usor si sa faci yang usor cu rate 1000% cu mc, nu conteaza neaparat cu MC

Răspuns Câştigător
| Krystyan_Krystyan_1984 a răspuns:

Uite, iti dau o lista de metine pvp + site dar daca nu-mi dai funda deci e o pacaleala: laughing

1)Mt2 Advanced
2)Mt2 Steel
3)Mt2 PvPGmmode (E ff tare, e pvp, dar se da RR)
4)Mt2 Hammer
5)European Mt2
6)Mt2Yours
7)Mt2 Legends (asta e pe hamachi)
8)Mt2 Hotstyle
9)Mt2 Apollo
10)Mt2 Lunaris
11) Mt2Yoneis
12) Mt2 Epical
13) Mt2 Divinity
14) Mt2 Arena
15) Mt2 Evo
16) Mondial Mt2
17) Elite mt2

Cred ca 17 metine ti's destule.
Funda? big grin

| damian22 a răspuns (pentru Krystyan_Krystyan_1984):

Am jucat toate in afara de Divinity Elite si Evo

| paulhaiduc a răspuns (pentru Krystyan_Krystyan_1984):

Sunt misto!

18 răspunsuri:
| aladeieri a răspuns:

Prietene l-ai gasit :) http://metin4drugs.org/ un mic tutorial http://www.youtube.com/watch?v=nkDzsU3yOVw

| Razvan199996 explică (pentru aladeieri):

Dc nu mere site? Alte metine mai stiti?

| Razvan199996 explică (pentru aladeieri):

Da frate da nu merge site

| aladeieri a răspuns (pentru Razvan199996):

Am vb cu GM mi-a zis ca se lucreaza. nu stiu ce sa zic incerca pe metin2 hotstyle sa vezi daca iti place

| Afrojeak a răspuns:

Recomand tuturor celor care vor un server de calitate : http://metin2oasis.info/home/

| AnormalFunkyGuy a răspuns:

Incearca:
-Mt2 Advanced
-Mt2 Lunaris
-Mt2 Yours
-Mt2 Legends (paremise ca e cu hamachi)
-Mt2 Steel
-European Mt2
-HotStyle Mt2
-Apollo Mt2
-Mt2 Divinity
-Mt2 Yoneis (Pvp, super tare)

Metinele astea le-am jucat si eu, si, nu is deloc naspa. Mi-au placut, si, apropo, daca vrei sa te lasi de un mt, nu fa prostia de a ARUNCA toate itemele pe jos, lasa-ti iteme in inventar si, poate, cand te plictisesti de alt metin, intri pe metine mai vechi, pe care le ai instalate. Cei care arunca tot timpul itm pe jos pentru ca se lasa de mt, fara suparare dar sunt cam tantalai lol.

Ma rog, sper ca te-am ajutatwinking funda?

| Gaby53 a răspuns:

siteul:http://metin2alizan.weebly.com/
Messul lui GA:bogdyy_boyy69.El cred ca va va da un link cu ceva de instalat dar e simplu prima dat sa vorbiti cu el si dupa aia va va explica el pe parcurs.
Cu cat mai multi playeri cu cat mai bine!
P.S:e cu hamachi

| Krystyan_Krystyan_1984 a răspuns:

Hey daca cauti un metin2 Hai pe www.metin2dangerous.ro
este cel mai nou metin si super
Te asteptam!

| sebastiann112 a răspuns:

METIN2mania :::: http://www.metin2mania.ro/

| CostynFcDb a răspuns:

Http://metin2skeith.info/ alaturi de cei mai tari jucatori si cel mai activ staff, hai alaturi de noi

| K3nnTanonim a răspuns:

Metin2 Gravity

| Metin2YoungDinasty1 a răspuns:

Metin2 Young-Dinasty Nou deschis pvm lv maxim 127 rata 150% de la 10 Noaptea pana la 10 dimineata rata 250% Site : http://www.young-dinasty.mt2.ro/index.php?s=register Daca v-a apucati si te apuci ma gasiti cu numele RedOfHell sau [VIP]RedOfHell incercati amandoua!

| mihaitzaboss12 a răspuns:

Steel

| paul2134 a răspuns:

Uite unul frumos sunt 200 playeri on Metin2Explosion2 Fara Hamaci Fara Mc Funda pls?

| standinu a răspuns:

Http://www.metin2gtx.ro/ metin pvm 100% decat ca are lvl max 105 si evolueaza din sirius si posedata celesta si posedata alba si la sura bantuita care evolueaza din sfanta :D va astept pe toti si garantez ca nu se inchide :d

| Crisu_Danut_1987 a răspuns:

1)Metin2X.ro-client (PvP-PvM)
2)Metin2 apollo
3)Metin2 World
4)Metin2 Energy
5)Metin2 Yoneis
6)Metin2 Mondial
7)Metin2 Arena
8)Metin2 Epikal
9)Mt2 Apollo
10)Mt2 Lunaris
11) Mt2Yoneis
12) Mt2 Epical
13) Mt2 Divinity
14) Mt2 Arena
15) Mt2 Evo
16) Mondial Mt2
17) Elite mt2
18)Metin2 HotStyle
19)Metin2 Steel
20)Metin2 Hammer
21)Metin2 United
22)Metin2 European
23)Metin2 Tim
24)Metin2 earth
25)Metin2 GX
26)Metin2 NB
27)Metin2 Traian
28)Metin2 King
29)Metin2 Lunetistii
30)Metin2 Severin