| BallsofDust a întrebat:

Caut un Metin2 server privat sa fie clasic pana la lv 99 in afara de Metin2 TIM

Răspuns Câştigător
| Redbull11 a răspuns:

Www.metin2x.ro 100% romana lvl max 99 classic. E privat nu e metin 2 Ro. Da-mi funda

47 răspunsuri:
| Vladutu_Rafael_1990 a răspuns:

Incearca : http://www.inushimt2.com
chiar daca nu e ceea ce cauti este super

| LoveTweety a răspuns:

Frate,incearca mtin 2 b-zone e super!

| Gaf_Petrysor_1992 a răspuns:

Lost-world.info e metin clasic lv max 99 se dropeaza cartile e un pvm frumos cu lv max 99 incerca

| Gaf_Petrysor_1992 a răspuns:

Care vrea sa joce metin ad sa joace lost-world.info e clasic lx max 99 e foarte frumos incerca e nou deschis

| Oproiu_Cristian_1997 a răspuns:

Www.metin2as.eu 200%rate server pvm clasic

| Brapp99 a răspuns:

Poate inca mai cauti un metin, stiu ca e cam tarziu dar e deschis doar de 7 zile e clasic putini playeri dar incet incet il populam daca vrei sa te apuci poftim aici : http://www.metin2jim.com/

| Dey_Andrei_1998 a răspuns:

Un nou sv de Metin2 se va deschide in curand Metin2Impact revine! Am cumparat sv cu totu! Mai multe detalii: Yahoo: jinga_fanel sau smecheru_andrei27 Skype: jinga. fanel44 sau andrei.noss
!

| Andreas_Deyas_2000 a răspuns:

Http://metin2avengers.ga/index.php
acesta este un servar de metin care zic eu merita jucat pentru ca cred ca cu toti neam saturat de acele metine plictisitoare si foarte nasole are lev 250 si cresti foarte rapid mai rapida ca pe unu de 99 iar armele si armurile nu sunt ca pe alte matine sa evoluez pana te plictisesti daca vrei un metin adevarat apucate de Avengers

| Caraza_Daniel_1998 a răspuns:

Www.Metin2Umbro.Com Clasic fara 6/7 si fara moduri

| TanaseRobert a răspuns:

Cine vrea sv caut