| EmTySoOul a întrebat:

Caut un server de Metin 2 privat, pvm-pvp sau pvm hard, dar merge si pvp, care ofera GM,SGM, TGM etc. free, am experienta 9 ani in metin 2, iar ca GM mode 3 ani. Mai multe vorbim pe mess, lasati id vostru aici sau uitati-l pe al meu: play4you_banal@yahoo.com, daca metinul nu este populat nu este nicio problema, il populez euwinking.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Știți ce mă amuză la voi? Vă lăudați că aveți experiență „n" ani, când voi habar n-aveti metin. Toți se laudă că au experiență câte 7, 10, 11 ani și îi sparg la duel.