| Eduardx_1313 a întrebat:

Caut Un Server De Metin2, GM MODE ...sa fie on.
Specificati: poate sa fie si cu hamachi si cu mc. txt si cu client si cu tot.Doar sa gasesc si eu unu GM MOde

4 răspunsuri:
| Eduardx_1313 explică:

DECI EU JOK PE METIN2 HAMMER, NU E GM MODE, LIGHT NICI EL NUE GM MODE frate sti cei aia Gm Mode? daca nu Sti nu mai posta! GM MODE = un server Metin2 ( privat), care codurile de GM, sunt active, adica orice player le poate folosi deci : sv care merg codurile de gm, asta-i Gm Mode, Mai hammerule

| CălinPL a răspuns:

Metin2 pvp

Răspuns utilizator avertizat
| george1234 a răspuns:

Metin 2 hammer este GM MODE :are armuri noi, arme noi
metin 2 light tot GM MODE