| Filip_Cristea_1990 a întrebat:

Caut un server de metin2 Unde se cauta admini! Am experiente de GAME MASTER! Acord funda celui ce ma ajuta! happy Va multumesc! Daca detine-ti un server dvs. add filip_filip_20072yahoo.com

1 răspuns:
| alexy19a a răspuns:

În ziua de astăzi gm-ul nu e gratis. Deţin un server pvm-pvp max lvl 105 din triton iasă armă beta şi armură beta care se evo cu gheare şi balanţe care pică la dragon, la dragon ca să intri baţi generalul pentru chei. Damii add alexy_al3xtzu pentru gm(60 de lei, gm experimentat) admin 100 de lei. Am mai spus şi repet. Nu este nimeni care dă gm gratis sau admin.