| xXDariusX a întrebat:

Caut un server metin2 PvP sa ai lvl max din start stiti voi
Dau Funda

Răspuns Câştigător
| biencutzza111 a răspuns:

Eu stiu unu se numeste metin2 GM mode dar nu te da lvl 255 te da 127 si aproape toate posedatele si 2 kinguri +multe arme

3 răspunsuri:
| Marshal2118 a răspuns:

Metin2hammer da direct lv 255 gasesti la neg toate armurile si epike exemplu armura de aur etc siarme la fel demonica inger etc. iti alegi magiiile apoi mergi la o baba de anga magazin general numita npc siti da skill p grad cavaleresc si lv 255 apoi este o cutie cu bon 6/7 etc vezi tu

| Marshal2118 a răspuns:

Funda pls

| xXDariusX explică:

L-am incercat ii naspa mai toti au modate