| Albut_Tonny_1995 a întrebat:

Cauti un server de Hard-Roleplay Romanesc serios? Serverul *Elite Hard-Roleplay* este deschis de astazi 17.12. 2016 dar maine va fi marea deschidere, deocamdata serverul este sub parola dar vrem sa va adunati cat mai multi, nu uitati trebuie să faceti roleplay pentru cei ce nu stiu le recomand sa se documenteze inainte de a intra.
HostName: [RO]Elite Hard-RolePlay |0.3.7|You are the one.
Address: 47.89.185.127:7777
Players: 2 / 98
Ping: 134
Mode: UG:RP v0.2
Language: -

1 răspuns:
| SueZz a răspuns:

Salut,

In felul asta nu vei aduce jucatori pe server, iti recomand sa faci o promovare la un YouTuber de SA:MP.

Postarea anunturilor pe acest site poate duce la suspendarea contului. Succes.