| TheLightBringer a întrebat:

Ce ai in plus la samp daca esti vip...ce inseamna mai exact vip...seamana cu helper/admin(ma refer la comenzi)?

Răspuns Câştigător
| Andix94 a răspuns:

Vip seamana gen admin, dar n-are comenzile /ban; /kick, depinde si de server.Se poate sa aiba pluginuri diferite.La vip ai mai multi bani, ai comenzi gen /teleport, se poate si /mute. Daca ai vip de level mare ai comanda /god.

1 răspuns:
| Shac0 a răspuns:

VPI daca te referi la counter - strike ai fix comenzile care le are si adminul principal adica ban dystroi poze kik un lag etc. FUNDA?