| flaby a întrebat:

Ce alegeti dintre metin2 si 4story?

7 răspunsuri:
| MyhayTheArcher a răspuns:

DumaDavid daca tu poti compara tampenia aia de metin2 care e facuta din combinatii de lucruri din alte mmorpg-uri cu 4story care e net superior tr sa te duci la medic Doar pentru ca mt 2 e jucat de o gramada de romani nu inseamna ca e cel mai bun Sunt niste criterii sti? Grafica Gameplay Clase Rase Iteme dar de unde sa stii tu frate du-te joca-te mt2 ca nu sti altceva si flaby lasa-te de amandoua ca nu sunt nimic pe langa Battle of the Immortals sau altele.

Răspuns utilizator avertizat
| Adrian_5409 a răspuns:

Dintre metin2 si 4story, as alege 4story deoarece are o grafica mult mai complexa si caractere bine facute

| flaby explică:

Eu as alege metin2 big grin

| qpDarkD a răspuns:

Foca esti prost metin2 e pe locul 3 la cele mai tari jocuri si prostia de 4story e dabia pe 14

| qpDarkD a răspuns:

Mihai iti dai seama ca 4story nu se intelege nim e naspa mai ales ca sau scazut jucatori greu am juc si eu m-am plictisit de el